Sărbătoarea de Halloween la Școala Generală Ceauru

    Aproximativ 150 de elevi de la clasele V-VIII de la Școala Generală Ceauru au organizat vineri, 29 octombrie 2010, sărbătoarea de Halloween. Manifestarea se află la a doua ediție și este o inițiativă a catedrei de limba engleză din școală coordonată de profesoara Gabriela Hortopan. Elevii și-au demonstrat valențele artistice interpretând scenete și cântece în limba engleză dar și ca participanți la concursuri distractive.  

 

 

Publicitate

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s