Admiterea în liceu a absolvenţilor de clasa a VIII-a

 

 

DSC00113În ziua de 19 iulie 2016 a avut loc admiterea computerizată în liceu. Iată liceele unde au fost admişi elevii şcolii noastre:

Ceauru

  1. Bîjnea Ariana Andreea-CNET
  2. Militaru Mihaela Lucia-CNTV
  3. Eremia Natalia Elena-CEVM
  4. Cojan Luiza Mihaela -CEVM
  5. Popescu Laura Alexandra-Liceul Energetic
  6. Dabu Marian Vlad-Liceul Energetic

Băleşti

  1. Udriştioiu Elena Andreea-CNET
  2. Negrea Elena Niculina-CNSH
  3. Udriştioiu Cristina Nicoleta-CEVM
  4. Popa Maria Lăcrămioara-CEVM
  5. Diaconu Camelia Loredana-CT „G. GHEORGHE MAGHERU”
  6. Rusu Alexandra-CT „G. GHEORGHE MAGHERU”
  7. Diaconu Andrada Persida-CT „ION MINCU”
  8. Epure Valentin Dan-CT 2
  9. Şarapatin Constantin Valentin-Colegiul Tehnic „Henri Coandă”
  10. Băroiu Alis Mădălina-CT 2
  11. Baldovin Alin Ionuţ-Colegiul Auto

Corneşti

  1. Daia Carmen Gabriela-CNET
  2. Gîrcu Patricia Alexandra-CNET
  3. Bubăciosu Dumitru-CT 2
  4. Arcanu Nicolae Andrei-CT „G. GHEORGHE MAGHERU”
  5. Priescu Alexandra Vasilica-CT „G. GHEORGHE MAGHERU”
  6. Rus Denisa Gabriela-CT „Henri Coandă”
  7. Croicu Mihaela-CT „G. GHEORGHE MAGHERU”
  8. Grama Mirel Valentin-CT „G. GHEORGHE MAGHERU”
  9. Cioplean Ionuţ Valentin-CT „G. GHEORGHE MAGHERU”
  10. Rotariu Ion-CT „Henri Coandă”
  11. Buzuloiu Georgian-CT „Henri Coandă”
  12. Gârjoabă Marian-Liceul Energetic
Anunțuri

Rezultate la Școala Gimnazială Bălești

7. BALDOVIN E ALIN IONUŢ  SCOALA GIMNAZIALA BALESTI / BĂLEŞTI                  2,10    1,45     1,77
8. BĂROIU M ALIS MĂDĂLINA SCOALA GIMNAZIALA BALESTI / BĂLEŞTI                  2,60     1,50    2,05
9. DIACONU ID ANDRADA PERSIDA SCOALA GIMNAZIALA BALESTI / BĂLEŞTI    5,95    2,60    4,27
10 DIACONU V CAMELIA LOREDANA SCOALA GIMNAZIALA BALESTI / BĂLEŞTI 7,00     5,80     6,40
11 EPURE VC VALENTIN ROBERT SCOALA GIMNAZIALA BALESTI / BĂLEŞTI                     3,80      2,90     3,35
12 NEGREA D ELENA NICULINA    SCOALA GIMNAZIALA BALESTI / BĂLEŞTI                  8,20     8,30     8,25
13 PETCUŢ GH BIANCA ELENA SCOALA GIMNAZIALA BALESTI / BĂLEŞTI                       2,20      1,50      1,85
14 POENARU V VIRGIL VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA BALESTI / BĂLEŞTI                     2,90      3,90     3,40
15 POPA GH MARIA LĂCRĂMIOARA SCOALA GIMNAZIALA BALESTI / BĂLEŞTI    7,80    6,90     7,35
16 RUSU V ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA BALESTI / BĂLEŞTI        6,40    4,00    5,20
17 ȘARAPATIN I CONSTANTIN VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA BALESTI / BĂLEŞTI 2,20    4,00    3,10
18 UDRIȘTIOIU I CRISTINA NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA BALESTI / BĂLEŞTI 8,00    8,00      8,00
19 UDRIȘTIOIU I ELENA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA BALESTI / BĂLEŞTI      9,40  8,10   8, 75 DSC00020 8,75

Rezultate Evaluare Națională 2016 înainte de contestații

ȘCOALA GIMNAZIALĂ CEAURU

1 BÎJNEA GH ARIANA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA „ANTONIE MOGOS” CEAURU, 9,85(LRO)     7,25(MAT)    8,55(MEN)DSC00287

2 COJAN ND LUIZA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA „ANTONIE MOGOS” CEAURU,      7,30    7,65       7,47

3 DABU M MARIAN VLAD SCOALA GIMNAZIALA „ANTONIE MOGOS” CEAURU,             5,30    3,00      4,15

4 EREMIA I NATALIA ELENA SCOALA GIMNAZIALA „ANTONIE MOGOS” CEAURU,         7,20     7,80     7,50

5 MILITARU D MIHAELA LUCIA SCOALA GIMNAZIALA „ANTONIE MOGOS” CEAURU,    9,60      7,40    8,50

6 POPESCU E LAURA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA „ANTONIE MOGOS” CEAURU, 7,35    4,00     5,67