LANSARE:

Materialul este un îndemn spre cunoaștere, spre o atenție sporită și concentrată către  acțiunile proactive, către achiziția și realizarea de active, către  stabilirea de obiective pe termen mediu și lung.

Scurtul meu ebook este un rezumat al principiilor aplicate în afacerile pe care le fac. Am decis să împărtășesc gratuit și altora din experiența și noțiunile care pot contribui la construcția unei afaceri solide fără resurse materiale considerabile sau de cele mai multe ori folosind instrumente pe care deja le deținem.

“Infoprenoriat pentru bogăție” este o trecere în revistă a celor trei aspecte ale unei vieți prospere (banii, timpul și sănătatea) și un impuls spre fructificare a ceea ce deja deținem datorită progresului tehnologic: Internetul.

Ca membru al Clubului AfaceriPe.Ro, te invit să descarci GRATUIT acest material pentru a vedea cum poți transforma gândul în bogăție tangibilă și cum poți face din infoprenoriat o resursă excelentă de active intangibile.

Publicitate

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s