Concursul Naţional VERTICAL, ediţia a VI-a, Ceauru, Băleşti, 2 iunie 2012

Peste 200 de participanţi au fost aşteptaţi sâmbătă, 2 iunie 2012, la etapa finală a Concursului Naţional VERTICAL 2012. Organizatorii, adică MECTS şi ISJ Gorj prin intermediul Şcolii Generale Ceauru, Colegiului Tehnic „General Gheorghe Magheru”, Colegiului Tehnic „Henri Coandă” şi Şcolii Generale „Sfântul Nicolae”, au adus la Băleşti cei mai buni elevi din patru judeţe.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s