”Halloween party” la Școala Gimnazială ”Antonie Mogoș”

”Halloween party” este un proiect educațional organizat de catedra de limba engleză din școala noastră unde elevii își demonstrează talentul artistic în interpretarea unor personaje specifice Sărbătorii de Halloween. Ca și în anii precedenți, s-au organizat concursuri pe echipe, un program muzical dar și carnaval.

A participat majoritatea elevilor, premiile constând în dulciuri oferite de părinți. Au coordonat activitatea următoarele cadre didactice: Gabriela Hortopan, Andrei Popete-Pătrașcu, Elena Guran, Irina Trașcă, Irina Șalapa, Mădălina Tulei.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s