Elevii de la Cercul de Cultură Civică de la şcoala noastră la Prefectură şi Consiliul Judeţean Gorj

Pentru al doilea an consecutiv, la nivelul Şcolii Gimnaziale „Antonie Mogoş” Ceauru funcţionează Cercul de Cultură Civică, proiect coordonat de prof. dr. Adelin Ungureanu de la Palatul Copiilor Târgu-Jiu. În această lună elevii şi profesorii de la Ceauru au fost primiţi de prefectul Claudiu Teodorescu şi de vicepreşedintele Consiliului Judeţean Gorj, Mădălina Ciolocoi.DSC_0224DSC_0071DSC_0138DSC_0173DSC_0087DSC_0159

Publicitate

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s