Elevii calificați la faza județeană a Olimpiadei de Limba Franceză 2015

Nr. Crt. NUME ȘI PRENUME ELEVI CLASA PROFIL PROFESOR ȘCOALA DE PROVENIENȚĂ PUNCTAJ OBȚINUT
1 PETRICĂ CRISTINA VII Normal Liliana Ciobanu Școala Gimnazială „Sf. Nicolae”Tg.Jiu 98,75
2 TOPOLOAGÃ MARIA LOREDANA VII  

Normal

Vuc Adela  Lavinia Liceul Tehnologic Bîlteni 96.25
3 GIORGI DENISA MARILENA VII  Normal Lăpădat Raluca Aurora Liceul Sportiv Tg.Jiu 94.80
4 GIRCU PATRICIA ALEXANDRA VII Normal Năgară  Elena Școala Gimnazială „Antonie Mogoș” Ceauru 94.00
5 PREDESCU DIANA

ANA MARIA

VII Normal Andrei Jeanina Marinela Școala Gimnazialã Nr.1 Motru 93.00
6 TÃPÂRDEA ANDRADA OLIVIA VII Normal Crețu Emanuela Colegiul Național „George Coșbuc”Motru 92.00
7 BÃLAN ALEXANDRU PETRE  

VII

 

Normal

Banța Veronica Liceul Tehnologic Bîlteni 90.00
8 ELINESCU ALEXANDRA VII Normal Elinescu Emilia Colegiul Național „George Coșbuc”Motru 90.00
9 LINOIU CARMEN LAVINIA  

VIII

 

Normal

Vuc Adela  Lavinia Liceul Tehnologic Bîlteni 97.00
10 SOARE MIHAI VIII  

Normal

Dobre Cîtu Georgeta Școala Gimnazială „Constantin Sãvoiu Tg.Jiu 95.00
11 MORJAN MĂDĂLINA VIII Normal Liliana Ciobanu Școala Gimnazială „Sf. Nicolae”Tg.Jiu 93.00
12 VÎNTURIȘ ALINA VIII Normal Stoian Loredana Colegiul Național „Tudor Vladimirescu” 91.00
13 GRECI MÃLINA VIII Normal Comis Elena Liceul Tehnologic Turceni 90.50
14 MIREA GINA VIII Normal Comis Elena Liceul Tehnologic Turceni 90.50
15 CORNESCU MIHAELA VIII Normal Comis Elena Liceul Tehnologic Turceni 90.00
16 DOGARU ANDREEA LAVINIA VIII Normal Stoian Loredana Colegiul Național „Tudor Vladimirescu”Tg.Jiu 90.00
17 PEPTENARU  MARIN VASILE VIII  

Normal

Banța Veronica Liceul Tehnologic Bîlteni 90.00
18 RAICU GEORGIANA VIII Normal Andrei Jeanina Marinela Școala Gimnazialã Nr.1 Motru 90.00
19 RĂDUCU CRISTIAN VIII Normal Pătrașcu Nicoleta Școala Gimnazialã Turburea 90.00
20 RÎBU IULIANA GEORGIANA IX Normal Elinescu Emilia Colegiul Național „George Coșbuc”Motru 92.00
21 PINOȘANU CĂTĂLINA LAURA X Normal Crețu Emanuela Colegiul Național „George Coșbuc”Motru 91.50
22 VIENESCU ANDREEA XI Normal Giugiuc Ciprian Colegiul Național „Tudor Vladimirescu” 96.00
23 NICULESCU CARLA ROBERTA XI Normal Ciontescu Dorin Colegiul Național „Tudor Vladimirescu” 90.00
24 PĂTRAŞCU NAINA VALENTINA XI Normal Grigore Nicoleta Colegiul Național „Ecaterina Teodoroiu” 90.00
25 URSE ANDRADA XII Normal Paliu Minodora Colegiul Național „Ecaterina Teodoroiu” 94.00
26 VILCEANU MADALINA XII Normal Mercioiu Ivona Colegiul Național „Ecaterina Teodoroiu” 90,50
27 BĂDESCU MĂDĂLINA XII Normal Crețu Emanuela Colegiul Național „George Coșbuc”Motru 90.00

 

Reclame

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

w

Conectare la %s