Concursul Național Catehetic „Biserica – familia românilor de pretutindeni”

Parohia Ceauru în colaborare cu Școala Gimnazială ”Antonie Mogoș” Ceauru-Bălești participă la Concursul Național Catehetic „Biserica – familia românilor de pretutindeni”, organizat cu binecuvântarea Preafericitului Părinte Patriarh Daniel (Temei nr. 10.615/2020), de către Sectorul teologic-educațional al Patriarhiei Române, în parteneriat cu Ministerul Educației şi Cercetării, în perioada 21 decembrie 2020 – 22 august 2021.

http://patriarhia.ro/concursul-national-catehetic-biserica-familia-romanilor-de-pretutindeni-9363.html

Publicitate

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s